Future Home

Firma FUTUREHOME powstała z myślą o budowie Nowoczesnych  domów  energooszczędnych w cenie tradycyjnego mieszkania .
Domy wykonane są w najnowszej technologii IZODOM, PIERWSZEJ TECHNOLOGI W POLSCE polecanej przez ministra Środowiska.
Parametry energooszczędności Naszych domów spełniają wymagania jakie będą obowiązywały w Polsce w roku 2030, EPI=0,61,u 0,16. Dlatego możemy nazywać Nasze osiedle DOMAMI PRZYSZŁOŚCI (więcej na naszej stronie www.futurehoem.bydgoszcz.pl).
Dla Nas nie ma rzeczy niemożliwych łącząc technologie izodom z rekuperacja firmy Prowent osiągamy znakomite parametry cieplne domu. Zwroty ciepła w Naszych domach są możliwe aż na poziomie 90%. TAK TO JEST możliwe.


BUDUJEMY DOMY W Łochowie. BEDZIE TO PIERWSZE W KUJAWSKO-POMORSKIM OSIEDLE JEDNORODZINNYCH DOMÓW ENERGOOSZCZEDNYCH W ZABUDOWIE BLIZNIACZEJ.


KAŻDY DOM (SEGMENT) MA WŁASNĄ SCIANĘ WEWNETRZNĄ, znaczy to: że ściana dzieląca Państwa dom od domu sąsiada jest Państwa ścianą o grubości 35 cm, następnie jest tzw. dylatacja 5cm (strefa powietrzna) a następnie druga ściana (ściana waszego sąsiada też o grubości 35 cm.

Poza tym wjazdy do garaży w Naszych domach są szersze niż standardowe, wynoszą 2,8 m, (standard to 2,5 m). Wszystko po to aby czuli się Państwo bardziej swobodnie podczas korzystania z garażu każdym samochodem, nawet JEEP-em. Powiększyliśmy również podjazdy pod dom z 4 m na 6 m, aby mogły parkować na nich minimum 3 samochody, i dodatkowo postawiliśmy wiatę na jeszcze jeden samochód dla ,,grzecznego” męża.

Sam dom jest idealny dla rodziny z 2 dzieci .

 

Zacznijmy więc od parteru,  poza garażem (opcjonalnie dodatkowy pokój), mamy pomieszczenie gospodarcze połączone z piętrem zsypem na brudy.
Jest także kuchnia, która zazwyczaj jest centrum towarzyskich spotkań podczas imprez wraz z przestronnym salonem i pokojem dziennym.
Uzupełnieniem całości jest taras, którego zadaszenie chronić będzie przed słońcem. Taras jest bardzo przestronny, co było naszym priorytetem podczas jego budowania, mogą Państwo na nim postawić stół na 14-16 osób (wielkość tarasu to 4 m na 3,8 m).
Pierwsze piętro to niespodzianka …. przestronności. Na wprost schodów, na piętrze, znajduje się przestronna garderoba połączona z sypialnia, za  ścianą sypialni znajduje się obszerna łazienka z zsypem na brudne rzeczy (połączonym z pomieszczeniem gospodarczym).
Po przeciwnej stronie znajdują się dwa pokoje z przeznaczeniem dla dzieci.

Połączyliśmy efekt nowoczesnych rozwiązań z maksymalną możliwością wykorzystania każdego metra kwadratowego powierzchni przy jednoczesnym połączeniu redukcji kosztów UTRZYMANIA BUDYNKU .
Dzięki  nowoczesnym energooszczędnym materiałom, porównywalnym jakością do Mercedesa w samochodach, prezentujemy Państwu nasze Osiedle i zapraszamy do zamieszkania w nim :)< Wracaj
DANE KONTAKTOWE
MAPA STRONY
SOCIAL MEDIA
Future home sp. z.o.o.
Oddział w Bydgoszczy
ul. Nakielska 194A
tel. 607 660 347
e-mail: info@futurehome.bydgoszcz.pl