Osiedle przyszłości
FUTURE HOME - OSIEDLE PRZYSZŁOŚCI
5KM OD GRANIC BYDGOSZCZY

 

Silny nacisk położono na proste, funkcjonalne i energooszczędne rozwiązania, pozwalające uzyskać satysfakcjonujący efekt komfortu termicznego przy jednoczesnej redukcji kosztów utrzymania budynku. Inwestor opracował nowoczesny projekt budowlany, w którym zastosowane najlepsze rozwiązania takie jak IZODOM 2000.

 

 

Koszt utrzymania od 180 zł/rok plus koszt ogrzewania ok. 1700 zł/rok!

 

Zobacz film o osiedlu

 

Będzie to pierwsze w Kujawsko-Pomorskim osiedle energooszczędnych domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Każdy dom (segment) ma własną ścianę wewnętrzną, co oznacza że ściana dzieląca Państwa od sąsiada ma 35 cm grubości, plus ściana sąsiada także 35cm grubości z dyletacją 5 cm.
 
Wjazdy do garażu są szersze niż standardowe, wynoszą 2,8 m (standard to 2,5 m), powiększyliśmy podjazdy pod dom z 4m na 6m (aby mogły parkować 3 samochody) i dodatkowo postawiliśmy wiatę na jeszcze jeden samochód.
 
Dom jest idealny do życia rodziny z dwójką dzieci.
 
Na parterze znajduje się pomieszczenie gospodarcze połączone z piętrem zsypem na brudy (które znajduje się w łazience). Kuchnia, która jest zazwyczaj centrum toważyskich spotkań, połączona jest z przestronnym salonem i pokojem dziennym. Uzupełnieniem całości jest zadaszony taras, chroniący zarówno przed słońcem jak i deszczem.
 
Pierwsze piętro to niespodzianka ... przestronności. Jest tu przestronna garderoba połączona z sypialnią, przestronna łazienka z zsypem na brudne rzeczy, po przeciwnej stronie znajdują się dwa pokoje z przeznaczeniem dla dzieci.

 

„Z nami już lepiej być nie może! :)”

 

Dołącz do grona Naszych klientów.

Serdecznie zapraszamy!< Wracaj
DANE KONTAKTOWE
MAPA STRONY
SOCIAL MEDIA
Future home sp. z.o.o.
Oddział w Bydgoszczy
ul. Nakielska 194A
tel. 607 660 347
e-mail: info@futurehome.bydgoszcz.pl